O firmie

Tartak Szewczyk to przedsiębiorstwo z blisko 40 letnim doświadczeniem w branży drzewnej, działającym na rynku od 1979 roku. Jesteśmy producentem wysokiej jakości wyrobów i usług tartacznych i stolarskich.

Na przestrzeni lat stopniowo zagłębialiśmy się w temat branży związanej z produkcją i obróbką drewna, jednocześnie wdrażając nowe procesy technologiczne.

W 2000 r. znacznie poszerzyliśmy zakres swojej działalności handlowej, wprowadzając nowy asortyment produktów wynikający z ciągle rosnących potrzeb i wymagań klientów. Dzięki dobremu zarządzaniu i przemyślanym inwestycjom posiadamy dwa zakłady produkcyjne z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Główna siedziba firmy znajduje się w Żarnówce koło Makowa Podhalańskiego, natomiast filia przedsiębiorstwa mieści się w Kłaju koło Puszczy Niepołomickiej.

Oferowany asortyment drzewny wytwarzany jest z surowca krajowego, pozyskiwanego w Lasach Państwowych zgodnie ze standardami FSC.

Tartak Szewczyk współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami budowlanymi oraz zakładami przemysłowymi i stolarskimi.

Naszą ofertę wyróżnia wysoka jakość oferowanych produktów i usług, krótki termin realizacji, konkurencyjne ceny oraz miła i fachowa obsługa.

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!